A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Mihone


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ne Martesen Tende"


Jalla moj mejhane o me dy mindila edhe ku naj more o kta trandofila haj trandofilat o me gjeth te gjan o me gjeth te gjan sot dy jav o moj mejhane ti nuse po shkon

N'der te huj mejhane kshyre punen tande kur t'bajn fjal per ty banu se s'po nin dera e huj moj nuse valla shum e rand dashte s'dashte vjeren duhesh me thir nan

Se ky buri yt moj nuse tybe paska kajde fjala jote moj mejhane tybe nuk ban fajde(X2)

Se n'der t'huj nuk ban me fol se thojn nusja paska goj ah moj nuse moj e shkret ni dit e lumtur per ty su gjet

N'der te huj mejhane kshyre punen tande kur t'bajn fjal per ty banu se s'po nin dera e huj moj nuse valla shum e rand dashte s'dashte vjeren duhesh me thir nan (X2)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018