A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Urime Lumi Vlla


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/09/2011

2011-09-22T21:41:06

Song from the album:

"Keng Dasmash"


Na u hap lajmi ne mahall
krisi pushka pa ja ndal
po i qesh nuri nanes oo
i ka zan nuse gjalit oo-2her

Knojn gjith motrat me ni za
urime or lumi vlla
po e martojm dylberin na
kokrren e sheqerit oo

Na erdh nusja mashallah
hije i ka dhandrrit per krah
na i zdriti oborrin oo
lulja e bonzhurit oo

Refreni:
Knojn gjith motrat me ni za
urime or lumi vlla
po e martojm dylberin na
kokrren e sheqerit oo

Bojna darsem me flamur
rrehin defat me dy dur
me dy dur e me vullnet
na ka dal nusja shyhret-2her

Refreni:
Knojn gjith motrat me ni za
urime or lumi vlla
po e martojm dylberin na
kokrren e sheqerit oo


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018