A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Ne Pragun E Deres Sate


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2008

2008-02-11T20:04:25

Song from the album:

"Keng Dasmash"


Ne pragun e deres sate
paska ra nji flet e bardh [2x]

Merre mos e len te digjet
shifee shifee ka ka ardh
ahh man ah man

Merre mos e len te digjet
shihee shihee ka ka ardh
ahh man ah man

çu,mirvete vajz e bukur
kshyre para qa tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahhh man ahh man

çu,mirvete veten vash e bukur
kshyre para çka tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahh man ahh manBashk me letren hape zemren
se dy zemra i punojn ... [2x]

N'vendin tim ledhato letren
mallin tim oo le ta çoj
ahh man ahh man [2x]

çu, merr veten vash e bukur
kshyre para çka tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahh man ahh man

çu, merr veten vash e bukur
kshyre para çka tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahh man ahh man


Lyrics submited by  bzzzz
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018