A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Pes Vite T Plota


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2010

2010-02-06T21:05:58

Song from the album:

"Nkapixhik Dola Met Pa"


5 vite t'plota
bashk i percollem
prej asaj dite kur t pata pa
o aq hidherime ndashni i mban
tuj maj lujt fjalen her jo her po..

(2her)

ref...

Mori vash e kohes re
mos meno pale kush je
se si ti ka vajza plot
sje e vetmja ne ket bot
joo per ty un nuk derdhi lot
ooooo nuk derdhi lot .

(2her)

Mu ka tha goja mu ka ter pshtyma
jam tu qa drrasa per dit me tye
per fjalt e njejta shpesh bisedojna
une them bardh ti thua zi

(2her)

ref...

Mori vash e kohes re
mos meno pale kush je
se si ti ka vajza plot
sje e vetmja ne ket bot
joo per ty un nuk derdhi lot
ooooo nuk derdhi lot .


Lyrics submited by Kujtim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018