A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Qka Ka Dielli Qe E Nali Driten


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/08/2012

2012-08-06T20:26:47

eeee qka ka djelli qe e nali driten
kush jav nali fmive rriten
kush jav la buken ne fyt
kush pi shtin me kajt per ditttttt
e kush jav nali thmive lojen
kush jav boni pelim gojen
copa zemren kush pe ndan
oooooooo kush i la vlla fmit pa nan

po fol nana vet me veti
pe kujton at dit kjameti
kur me ndan prej fmive tmi
mu rrotllun zorr e mushkriiiiii
e kur ja ktheva shpinen djalit
mu qorrun dy syt e ballit
tuj mledh teshat e nusnis
si mem ra o kulmi i shpis
kejt oborrin e lava n'lot
eeeej kurr mos ardh mo dit si sotttt\

ah mor bab sa shum gabove
prej nesh nanen kur e largove
na ke lan si zogj te ngrat
na ke lan bab shpijen thatt
e pa ty nan spo qel mo vera
spo na prit mo kush te dera
e vitet shkoj nan varg e varg
eeeeeeeej tu u kan gjall rrim larg a larg

sa her nan kur vjen bajrami dita
mshkon tu nejt te gjami
kshyr e kshyr e ti spo vjen
venin ton nan kush spe zen

inshallah nan vin dit e mara
me nejt bashk sikur per para
e se pa ty ska qka um vyn jetaa
eeeeeeej tut pas ty nan jetim metaaaa


Lyrics submited by  shkurte
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018