A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Të Ka Mallku Zoti


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2010

2010-07-11T18:11:09

te ka mallkuar zot i madhi
me lot me jan mbush syt
te kme lot me jan mbush syt a mallkuar zot i madhi

per nje dit sa su u martuam ne kemi qen te lumtur e pasbes ti ishe me tjeter ke kalu oh sa tradhtu oh sa shum un ty te prita po me ke tradhtu

te ka mallkuar zot i madhi me lot m jan mbush syt un te dera ty te prita por ti me ke tradhtu me shum esht qe me vjen inati se me ke mashtru


Lyrics submited by King
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018