A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - O Zot I Madh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  32

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/09/2008

2008-09-17T10:58:32

n'ket bot i vetem jam
s'kam bab nuk kam as nan
shum lot kta sy me kan lotu
se s'ka me kush mem perqafu
shum lot kta sy me kan lotu
se s'ka me kush mem ledhatu

Ref:
o Zot i madh,vetem ty te kam
askush perveq teje,
nuk me mban nder mall
o Zot i madh vetem ty te kam
askush perveq teje
nuk me mban nder mall

ne rrug dita mkalon
pa shpres e buk pa ngran
kur jam i smur dhimja m'mundon
ah prehri i nanes shum me mungon
kur jam i smur dhimja m'mundon
ah prehri i nanes shum me mungon

ref:

o Zot i madh,vetem ty te kam
askush perveq teje,
nuk me mban nder mall
o Zot i madh vetem ty te kam
askush perveq teje
nuk me mban nder mall

Ne shkoll jam n'klas te par
me do qdo arsimtar
fletore shum besa m'jan ban
po ska te shpija kush me mi pa
fletore shum besa m'jan ban
po ska te shpija kush me mi pa

Ref:

o Zot i madh,vetem ty te kam
askush perveq teje,
nuk me mban nder mall
o Zot i madh vetem ty te kam
askush perveq teje
nuk me mban nder mall


Lyrics submited by Tole
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018