A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - E Kam Dashur Shkollen


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2009

2009-07-11T21:45:17

E kam dashur shkollen
e kam dasht shoqnin
tash i lash te gjitha
fillova dashurine [2x]

Dua t´vish me mua
dua te kem prane
se veç vdekja mori vajze
prej teje me ndane [2x]

Shum te dua mori vajze
ty te dua fort
prej dashnis se madhe vajze
mu´ me pikojn lote [2x]

Dua t´vish me mua
dua te kem prane
se veç vdekja mori vajze
prej teje me ndane [2x]


Lyrics submited by Ylli
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018