A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - U Largove


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/06/2012

2012-06-16T16:31:13

u largove lamtumir moj lamtumir nuk me the dashnis time sju pergjigje me le te vuj ne ket jet jeta ime asht e shkret ashtu gjithmon dote mbet a thu vall ne dashuri dot kem fat nje her..... REFREN..... si ste erdhe keq me refuzove lutjet e mija si pranove me le mua pa shpres pa shpyrt pa ndjenja pa drit deshiren time nuk e plotsove endrrat smi realizove shkove ti shkove ti rrug pa kthim ti morre..... Ska qka mbet me me ty ndarjen kur kujtoj dot kengoj me nostalgji per syt e tu qe kurr si harroj rrri ne vetmi goten e kam shok nuk edi nuk edi permua akujton si nuk te rdhe keq me refuzove lutjet e mija smi pranove me le mua pa shpres pa shpyrt pa ndjenja pa drit deshiren time nuke plotsove endrrat smi realizove shkove ti shkove ti rrug pa kthin ti morre


Lyrics submited by  SHEKI
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018