A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani & Shaban Rogaqi - Mergimi Zi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/02/2013

2013-02-18T22:17:14

dua te kthehem nga mergimi dua te kthehem ne shtepi kam lan nan kam lan bab o me lot ne sy
2x
o mergim mergimi zi qe shum koh jetoj ne vetmi kur dot kthehem ne shtepi zoti madh as vet sedi
2x

sa pranvera po kalon ne vetmi jetoj shum djem te rij jan tret ne gurbet jetim nan pa thi kan mbet
2x
o mergim mergimi zi qe shume kohe jetoj ne vetmi kur dot kthehem ne shtepi zoti madh as vet se di
2x
dua te kthehem nga mergimi dua te kthehem ne shtepi kam lan nan kam lan bab o me lot ne sy
2x
o mergim mergimi zi qe shum koh jetoj ne vetmi kur dot kthehem ne shtepi zoti madh as vet sedi
2x..


Lyrics submited by  SHEKI
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018