A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Sy Zez Bjondin Esmere


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/03/2010

2010-03-29T16:56:27

SY zez bjondin esmere sa dush

E hajde shkojna kah qarshija
dalin qikat me shetit
o me frizur hiq pa shamija
djemt e ri o mej hajbit
o me frizur hiq pa shamija
djemt e ri o mej habit

SY zez bjondin esmere sa dush
qat an me sy e djegin si prush 2x

O Ju shitoft o zane malit
po qysh mujtet me hutu
e une jom vajz qik e djalit
o s amire m`keni mashrtu

Sy zez bjondin esmere sa dush
qat an me sy e djegin si prush 2x


Lyrics submited by  SHEKI
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018