A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - O Zot Qysh Po Vika Jeta


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  34

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/08/2010

2010-08-21T11:16:09

Pse moj nan s´po flen?
pse po rrin pa gjum?
pse zemra jote kurr z´bani lum?!!

Pse moj nan s´po flen?
pse po rrin pa gjum?
pse zemra jote kurr z´bani lum?!!

Sa shum djemt i pate
po asnjo n´gat veti
athu kujt i bane faj?!
ti menzi i rrite kreit ti
mur gurbeti
kaj me lot oj nane kaaj.

Sa shum djemt i pate
po asnjo n´gat veti
athu kujt i bane faj?!
ti menzi i rrite kreit ti
mur gurbeti
kaj me lot oj nane kaaj.

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan

Ani moj pranver ti n´gurbet a del?
bile nai djal ma bjen naiher.

Ani moj pranver ti n´gurbet a del?
bile nai djal ma bjen naiher.

Selam bonju djemve
nana osht tuj prit
per gjdo dit po rrin ne der
se shum vjet i bana nuk di
a kam ymer mi pa nana edhe niher!!

Selam bonju djemve
nana osht tuj prit
per gjdo dit po rrin ne der
se shum vjet i bana nuk di
a kam ymer mi pa nana edhe niher!!

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan !!...


Lyrics submited by  ardiana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018