A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adem Ramadani - Pendimi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  104

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

Duaja E Nenes


nje gje shpirtin ma rendon
nuk e di as vet qka kam 2x

te lutem zot ti tregom
n'zemren time a kam iman
te lutem zot mu tregom
n`zemren time a kam iman 2x

mu gjunahet m`kan bo ven
nuk pom lon zot met permen 2x

o All-llah ti qe jep jet
ngjallma zemren qe mka vdek 2x

a su ngope nefsi im
me mekate e defrim 2x

a nuk erdhi koha mo me u pendu
me lot tuj qa 2x

ban gjunahe ne fshetehsi
dhe menon askush se di 2x

hiq prej zotit turp nuk ke
qe te sheh kudo qe je 2x


Lyrics submited by Alltan Ahmeti
e-Cards

  • 2017-08-01 22:23:05
    Mu gjunahet m`kan bo ven
    nuk pom lon Zot met permen
    O All-llah ti qe jep jet
    ngjallma zemren qe mka vdek

Add an e-Card

lyrics.al © 2007 - 2018