A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adem Ramadani - Qane Kalaj


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Jetim Me Babe E Nane"


Qanë kalaja brenda ni bunar e kishto mos e pini ujin vllazen se xeherliset
Qanë kalaja brenda topi po gjemon o mjera nana djali jem o ku po shkone

12-te dite 12-te nete drit na s´kena pae o buk e uj o me dete trupi na u ka the

Qanë kalaja brenda ni bunar e kisht o mos e pini ujin vllazen se xeherlisete shqipe mori shqipe ti qe fluturon o kur te shkojshe n´SHQIPNI vllazniv tju kallzojshe

12-te dite 12-te nete shum kena luftue prap shqiptar o kem me vdeke12 fish paguhen oo12 fish paguhen 12 fish paguhen


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018