A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Lutjen Time Ty Ta Drejtoj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Vjen Pranvera"


eeeeeee aaaaaa eeeeeee aaaa rridhni ridhni reke o lot e mi sonte nkete nat mallin nga zemra dua ta shfryj ridhni pa nda o lot shkarkoj mekate per shum mot ti je ai qe i degjon gjith lutjet tona o zot lutjen time ty ta drejtoj ne nore te vona ti je ai qe i degjon gjith lutjet tona o zot lutjen time ty ta drejtoj ne kto ore te vona aaaaaaaaaaaaaa qmallu ti o shpriti im as vet se di ti sa koh kalove ne roberi qmallu me zotin tendu sa koh ke ti qe se permend ti je ai qe i degjon gjith lutjet tona o zot lutjen time ty ta drejtoj ne keto ore te vona ti je ai qe i degjon lutjen tona o zot lutjen time ma ploteso


Lyrics submited by  fatime
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018