A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Oj Nane Po Me Nguc Kolli


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/08/2015

2015-08-23T17:04:52

Song from the album:

"Kenge Folklorike"


Oj nanë kuku po mguc kollja Te çon nanë bij moj te doktori
Te çon nëna bij moj te doktorja Ooj nanë kshyr mçka tha doktori
Oj nane mu mçka tha doktorja ska ilaç veremi as kolli
Ska ilaç veremi as kollja veç kacija nanë tërna kopi
Veq kacia nanë tërna kopja mes toborit nanë marova vorrin
Mes toborit nanë bashk te thana shpejt me shku oj nanë sot te arka
Shpejt me shku oj nanë sot te arka me mi pru oj nanë ni par qerapa
Me mi pru oj nanë ni par qerapa qiti nzjarr moj nanë oj djeg flaka
Qiti nzjarr moj nanë oj i djeg flaka çka kum hek oj nanë une e ngrata
çka kum hek oj nanë tuj marrue syt e mi oj nanë i kam qerrue
Syt e mi oj nanë i kam qerrue majshna tesha deri ka me shkue
Majshna tesha tere ka shkojshna lajshna lajshna ulshna e pushojshna
Lajshna lajshna ulshna e pushojshna trupin tem oj nanë e vajtojshna
Trupin tem oj nanë tuj vajtue
aaaaaaa qka vyn jeta oj naaaaanë
uooo mue për mernueee


Lyrics submited by Tinaacool
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018