A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Adem Ramadani - Mori Vashe E Kohes Se Re


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T21:43:10

refreni 2

5 vite plota bash i percollem
prej asaj dite kur tpata fal
po aq hidhrime ndashni i mbollem
tuj maj lujt fjalen her po her jo

refen 2

mor vajz e kohes tre mos mendo pale kush je
se ti ka vajza plot sje e vetja ne ket bot
jo per ty un nuk derdh lot oooooho nuk derdhi lot

refren 2

mu ka tha goja mu ka ter pshttyma
jam tu qa drasa perdit me tye
per fjaklt e njojta shpesh bisedojna
une them bardh ti thua zi

refren 2

mor vajz e kohes tre mos mendo pale kush je
se ti ka vajza plot sje e vetja ne ket bot
jo per ty un nuk derdh lot oooooho nuk derdhi lot


Lyrics submited by  armend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018