A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Sod Nje Ezan


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/03/2011

2011-03-04T21:21:25

si smund ta kthej at koh ma
kur m'thojshe vlla
e te thojsha vlla

2X
kur ne u deshem per ALLAH kur
vetem gjumi na ka nda

REF 2X
sot nje ezan dyve na thrret
me sy m'shikon
me goj sme flet
as paska mbet nje pik rahmet
qe ky hidherim me zgjat me vjet

Athu tash zemrat na jan ba gur
qe ndermjet nesh kemi ba mur
ref 2X
nese te dy synojm Xhennet
pse vlla at'her me majt hasëm ...

REF 3X
sod nje ezan dyve na
thrret me sy m'shikon
me goj sme flet as
paska mbet nje pik rahmet
qe ky hidherim me zgjat me vjet


Lyrics submited by  Mentori
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018