A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Oj Lulie Drandafile


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Luj Me Qef"


OJ LULIE TRANDAFIL I KUQE KA ARDH
BABA EDHE NA KA LUTE , NA KA LUTE NA KA BA RIGJA VENI I MIR O BIJA M'BAN SEFA , NA KA LUT E NA KA BA RIGJA VENI MIR O BIJA M'BAN SEFA

EDHE KUR TA ZBRESIM O LULIEN PREJ KERRIT,
EDHE KUR TA ZBRESIM O LULIEN PREJ KERRIT
OJ LULIE O ,OJ LULIE O OJ E BUKUR O
EDHE DO TI NDQL E O AJ RREZET E DIELLIT,
EDHE DO TI NDQL E O AJ RREZET E DIELLIT
OJ LULIE O ,OJ LULIE O OJ E BUKUR O

DUL LULIA N'KAPIGJIKE DUL LULIJA OJ NAN N'KAPIGJIKE , PER ME GJET NI DJAL ARSHIKE ,
PER ME GJET OJ NAN DJAL ARSHIKE
DUL LULIA TE BUNARI , DUL LULIJA OJ NAN TE BUNARI , O SA FORT E KISH MARR MALLI , O SA FORT OJ NAN E KISH MARR MALLI

FLUTUR , FLUTUR PER HAVA , FLUTUR , FLUTUR PER HAVA , SI LULIJA JALLA NUSE SKA , AS SKA NUSE AS SKA BI , AS SKA NUSE AS SKA BI , SI LULIJA JALLA BUKURI , SI LULIJA JALLA BUKURI .


Lyrics submited by Adrianciuss
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018