A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adem Ramadani - Kaside Per Shehidin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Të Duhemi Për All-Llah"


jemi urdheruar

jemi urdheruar te degjojm
ne meshir te zotit te shpresojm
zoti nje eshte ska dyshim
allah,allah ja alim
porosin e kemi ne
qe ta urojme kete fe
na e meso zote te dim
allah,allah ja alim
shume deshira kemi njete
pake mendoje per ahiret
gjitcka ne bote perfundim ka
la ilahil-llah-llah
shiko qiellin vella perpjet
bindu ne zotin e vertet
toke e qiell i ka kriju
la ilahil-llah-llah


Lyrics submited by Fatime Demiri
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018