A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Ku Jeni O Musliman


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2013

2013-07-11T06:40:10

Song from the album:

"A Ka Taube Zot Per Mu"


Ku jeni o Musliman
Ne gjith boten anemban
Athu vall kush ka mbet
Qe ka dert ket umet 2X
Sa shum vite jemi larg
Larg nga ti RESULALLAH
Jem dobsu e jem perqa
Na mashtroi kjo dynja 2X
Ajo gjenerat e par
Se gjithnje shkelqen si ar
Su perkulen su derzun
1000 vjet boten sundun
Ku je ti o besimtar
Pse ti sot sje krenar
Krenaria u tret
Te nenshtrum kemi mbet
Gjat jetuam ne mjerim
Ne qdo nat do ket takim
Gzohu ti o Besimtar
Se Pranvera ka me ardh
Gzohu ti o Besimtar
Se do tvjen nje dit e bardh


Lyrics submited by Fati Aliu   eltonk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018