A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Subhanallah


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2013

2013-07-11T06:39:06

Song from the album:

"A Ka Taube Zot Per Mu"


2 Leilehe ilalla Muhameden resululla

2 Alejhi salatulla

2 SubhanAllah 2 SubhanAllah

Subhaneke rabi subhenek

Subheneke me a'dham shenek
Subheneke rabi subhenek

Subheneke me a'dham shenek

Nedua ke we narxhu gufranek

Nedua ke we narxhu gufranek rabi

4 Salallahu ala tahe hajril halki we ek laha

2 SubhanAllah 2 SubhanAllah

Subheneke rabi subhenek

Subheneke mea komeshenek

Subheneke rabi subhenek

Subheneke mea komeshenek

Nedua ke we nerxhu gufranek

Nedua ke we nerxhu gufranek rabi

2 Salallahu ala tahe hajril halki we ek laha

2 Salallahu ala tahe hajril halki we ek laha .


Lyrics submited by Naim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018