A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Se Ma Te Mir S'ke Me Gjet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T21:40:43

Sod e mora vesh un per ty moj
Se ty don me u largu
Ta ka mbushur ty mendjen hallku
Me tjeter dojn met martu.(2 ref)

Vec ta dish se ma te mir tybe ske me gjet
Sa te du une ty ti kte e din vet
Jo nuk du me na mar hallku neper gojë
Une gjall ty me tjeter jo nuk e lejoj

Mos u mashtro ty me vetëveten
Se nuk mundesh mem harru
Se me mu je kon gjysmën jetën
E tash don me u largu (2 ref)

Vec ta dish se ma te mir tybe ske me gjet
Sa te du une ty ti kte e din vet
Jo nuk du me na mar hallku neper gojë
Une gjall ty me tjeter jo nuk e lejoj


Lyrics submited by Junuz Neziri
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018