A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Ah Moj Bote Pa Sy (Kenga E Femis Musliman)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/09/2015

2015-09-06T11:55:16

Ah moj bot pa sy
A spo don me ni
A spo i sheh masakrat ne femi
Vaji i femis dhimbshem thirr je ban
Na ndihmoni vllezer Musliman (2X)
Mos me qaj moj nanë
Per plaget qe kam se shehid un jam
Ma nuk kan merzi nuk kam dert aspak
Para Zotit Tim ka me dal me gjak
Ah ti kisha pas 1000 shpirta oj nanë
Per Allahun krejt krejt i kisha dhan

Ngrituu oh perpjet fluturo N'Xhenet
Shpirti ty i bardh tash qetsi ka gjet
Ma nuk kan merzi nuk kam dert aspak
Para Zotit Tim ka me dal me gjak
Ah ti kisha pas 1000 shpirta oj nanë
Per Allahun krejt krejt i kisha


Lyrics submited by Qëndrime-Cards (1)

2017-09-05 16:26:46
Ah moj bot pa sy
A spo don me ni
A spo i sheh masakrat ne femi

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018