A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Gostivar 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adis Ismaili is a popular songwriter. Adis Ismaili vjen nga qyteti i Gostivarit. Me profesion është kompzitor-producent në studion "Choco Production". Është pjestar i grupit Da Lee & Band - (keyboard). Zakonisht kompozon këngë për grupin e tij por ka kompozuar edhe për artistë të tjerë si me këngëtarin Valon Suma ku pregaditë edhe këngë të reja për të. Poashtu ai ka kompozuar këngë edhe për këngëtaren Arta Mehmeti dhe grupin nga Tetova, Jehona & Bands. Ai beson se duke e dhënë ma...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Vigan Sulejmani

Faruk Banjska

Granit Gashi

Edlir Begolli

Gridi Kraja

Dastid Latifi

Vedat Lushtaku

Arjon Gjini

Endri Shani

Valter Beqo


Tags: Adis Ismaili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018