A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adnan Daci

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 45
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adnan Daci is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 19 Janar 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Me Thuaj Pse". Më datë 19 Tetor 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Edhe Si Vjet". Me këtë këngë, Adnan Daci merr pjesë në Zhurma Show 2008 në vitin 2008. Në vitin 2008, Adnan Daci publikon albumin "Trëndafil Me Erë" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 20 Prill 2010, Adnan Daci publikon videoklipin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kenge Dasmash Live (2014)

S'patëm Faj (2012)

Trëndafil Me Erë (2008)

Me Thuaj Pse


» Add A Song »

Mos Me Qo T'fala
Para Zotit Ke Me Dal
S'mundem Me U Nda
Edhe Si Vjet
Lindem Nene Edhe Nje Here
Me Thuaj Pse
Dridhjet E Kesaj Zemre
Ani Ani Shko
Lulija
Boll Kam Prite


Translations (1)


Related Artists:

Fahrush Azemi

Gjovani Gjonaj

Agim Poshka

Tefik Islami

Selami Kolonja

Bajramali Idrizi

Skifter Etemi

Memi

Zyber Avdiu

Zena Aliu


Tags: Adnan Daci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018