A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Dema

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Ardian Dema is a popular singer of Modern Traditional music. Ai eshte me preardhje nga Zhegra e Gjilanit dhe njihet ndryshe thjesht si Ardi. Në vitin 2013, Adrian Dema publikon albumin "Live". Më datë 16 Mars 2016, Ardi publikon videoklipin "S'muj Me T'urrejt", e realizuar në një stil krejt ndryshe, i cili po pranohet mirë nga ndjekësit e tij të shumtë. Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Kreshnik Avdiu, për orkestrimin S-Key, kurse kënga është inçizuar në studion “Frequence 82”.. Më datë 4 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Beni Baksi

Arsim Avdyli

Labinot Hakaj

Kati Zhubi

Ekrem Jashari (Eki)

Skender Kelmendi

Dashmir Saiti

Hafir Mëziu

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Kledi Selimi


Tags: Adrian Dema, Ardian Dema, Ardi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018