A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bota Në Dritare

Sa e bukur dukej bota nga klasa jonë
rreshti dritares në mendje më mbeti
gjithçka që shkruhej në drrasën e zezë
e shihnim dhe jasht prej të vërteti.

- poem written by Adrian Llanaj


- Submitted by Futuro3000 -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

lyrics.al © 2007 - 2018