A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adriana Hisker

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  17
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Norvegji 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Adriana Hisker is a singer of Hip-Hop music. Stili i muzikes qe ajo ben quhet “trap”, pjese e new school hip hopit. Adriana apo me emrin e artit Adri, eshte nje prej artisteve me te reja, edhe e para femer qe ben trap. Reperja per momentin jeton ne Norvegji, por ka lindur dhe eshte rritur ne Gjermani. Adriana eshte e Ferizajit. Ne shtator 2017, Adriana Hisker filloi te postonte freestyles e disa video tjera ne Instagram. Ne vitin 2018, publikoi projektet e para "Nike x Heelz" dhe "Cok...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Donika Maqaj

Enxhi Vorpsi

Valmira Ramadani (Vali)

Damjana Shtylla

Gylten Berisha

Genta Syla

Revajete Fazliu

Pranvera Bytyqi

Marigona Ballabani

Egzona Meniqi


Tags: Adriana Hisker, Adri

Adriana Hisker in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018