A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adriana Hisker
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Norvegji 
  • Age:
  • 19
  • Birthday:
  • 15 April 1999
  • Zodiac sign:
  • ♈ Dashi
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  17
Music genres: Hip-Hop

Adriana Hisker is a singer. Stili i muzikes qe ajo ben quhet “trap”, pjese e new school hip hopit. Adriana apo me emrin e artit Adri, eshte nje prej artisteve me te reja, edhe e para femer qe ben trap. Reperja per momentin jeton ne Norvegji, por ka lindur dhe eshte rritur ne Gjermani. Adriana eshte e Ferizajit.

Ne shtator 2017, Adriana Hisker filloi te postonte freestyles e disa video tjera ne Instagram.

Ne vitin 2018, publikoi projektet e para "Nike x Heelz" dhe "Coke Design", te cilat jane pjese e EP’s me titull “777”.

Më datë 12 Qershor 2018, Adri publikon videoklipin "Funeral".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  Adrianahisker  

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018