A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Afërdita Dreshaj

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  145
  • Origin:
  • New York 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Afërdita Dreshaj is a very famous singer of Pop music. Aferdita është shqiptare nga Mali i Zi, po aktualisht ndodhet ne Michigan te Amerikes, ku po korr një sukses ne fushën e modës, mori pjesë dhe ne Miss Shqipëria 2007 e cila doli e dyta,është 22 vjeçe, e gjatë 1.82, 56 kg. Ajo eshte nje nga modelet me te suksesshme Shqiptare dhe suksesi saj po arrin te jete me i madh dita dites. Ajo ka kontrata me firmat me ne ze te modes dhe foto e saja jane vene ne vendi si Italia, Gjermani, Greqi etj. Aferditaa...

>> Full biography >>


Shpat Kasapi

(Her ex-boyfriend)

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bebe Rexha

Adelina Emini

Nora Istrefi

Zanfina

Adelina Berisha

Genta Ismajli

Linda Halimi

Orinda Huta

Anjeza Shahini

Rosela Gjylbegu


Tags: Afërdita Dreshaj, Aferdita Dreshaj, Afërdita Dresha, Shpat Kasapi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018