A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Aferdita Elshani - Te Pres


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/03/2016

2016-03-19T16:34:24

Edhe nese me nje gjyle topi do tma vran ket zemer
Edhe nese sa tjam gjall do tma harrosh ket emer

Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)

E nese mendon se nuk ke faj koha gjykon te verteten, po un prap nuk te mallkoj se te du me shum se jeten, Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:(2x)

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)


Lyrics submited by Vendlinda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018