A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Afrim Gerbeshi
Not Yet Rated

Music genres: Folk Traditional

Afrim Gerbeshi is a singer. Në vitin 2018, Afrim Gerbeshi publikon albumin "Beteja E Marecit".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018