A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Afrim MuçiqiTags: Afrim Muciqi, Afrim Mucici, Afrim Muqiqi
Origin: Llapashtice    Residence:        Age: 47   Zodiac sign: Peshqit  
Afrim Muçiqi is a popular singer in traditional music. Kengetari mirnjohur Afrim Muqiqi u lindi ne Llapashtice te Podujeves. Shkollimin fillor dhe te mesem i mbaroi ne Podujeve dhe me pas vazhdoi ne Fakultetin e SHkencave Politike ne Prishtine Nderkohe edhe muziken e kshte te trasheguar nga familja e tij Dalja e Pare ne Skene ishte rreth vitit 1984 e qe nga ajo dite nuk iu nda muzikes asnjehere. Ai ka mbi 24 albume te zhanrit Popullor Tallava te publikuara deri me tani Aktivitet e tij neper Dasma dhe... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.7 / Votes cast:  55Albums:

» More Albums »

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Ne Po Ndahemi ::  
 :: Perjete ::  
 :: Vali ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote