Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Afrore Halili
Afrore Halili

Tags: Afrore Halili

  Age: 23   Zodiac sign: Binjaket  
Afrore Halili is a not so known poet. Poezi ka fillu të shkruan qe nga femijerija por nga viti 2011. filloj të i bën publike në channel të saj zyrtar në youtube. Pastaj filloj bashkpunimi me grupin Llapjan "ToQKaT" në vitin 2012 me kengen "Larg teje". Pas kësaj vazhduan bashkpunimet më njerin nga kengetaret e grupit "Toqkat" (Ligji i KadiriT) me këngët "Kujtimet" dhe "Ta takoj". Kënga e fundit e shkruar nga Afrore është prap e kënduar nga ToQKaT dhe quhet "Na ndan" në vitin 2014....

>> Full biography >>


  • Find Afrore Halili on social networks:
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
lyrics.al © 2007 - 2017