A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Agangsta - Shum Elegante  (Feat. Zakoni)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/01/2010

2010-01-18T13:12:58

Featuring

Zakoni


versi:1 aGangsta

hey meksikano a je hajvano/
un pe boj ket sen sikur amerikano/
ti shum pe hano jarono/
ki pun o me trullano/
i qart n´muzik e tekst en flow/
e rryma shkrus per do hulumtus/
per do muzik prodhus/(Golden Muzik)/
a po don me dit qka bi/
lshoje zanin per me ni/
kush o gati per me kcy/
jussy prap u kthy n´shqiptari/
Golden Music ni sen i ri per ty/
ka shum e shum fuqi/
nese je ti kunder futu nshpi/
A PO DON ME DIT QA BI/
LSHOJE ZANIN PER NI/
KUSH O GATI PER ME KCY/
TI E DIN QE KEM FUQI/

A PO DON ME DIT QA BI/
LSHOJE ZANIN PER NI/
KUSH O GATI PER ME KCY/
E JUSSY PRAP U KTHY/

Ref:aGangsta
Shum Elegante ti je ka dokesh/
shum sexi per mu po rokesh/
tkisha lipi si lol ipop lol ipop/
e hajde kce me mu ti down stop/

versi:2 Zakoni

shum e mir po dokesh bejbi nice/
mke kall jom bo per ice/
o shajz jom kam doken kejt size/
hajde hajde se u bo nice/
pa limit nuk ka cenzur/
hajde ket sen tash me thur/
se u bo fort u bo hot/
ka po shkoj pe kalli non stop/
a a a kush e bon ma mir na/
na jem jem qata che e ngjallim po po prap na/
hajde pra ti me Na jem qata si na SKA/
e bina ma mir senin kur vina ta kallim venin/
nije senin e vlersoje/
kush e bon ma mir ngoje/
hajde tash ti tranoje/
qohu pesh se une rimoje/

Ref:2x aGangsta
Shum Elegante ti je ka dokesh/
shum sexi per mu po rokesh/
tkisha lipi si lol ipop lol ipop/
e hajde kce me mu ti down stop/


Lyrics submited by Hasip DervishiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018