A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Ahmeti

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Agron Ahmeti is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Agron Ahmeti Eshte Nje Kengetar Mjaft I Talentuar Qe Vjen Nga Qyteti I Bukur I Ferizajit Qe Ka Prirje Muzikore Te Mrekullueshme Kultivon Muziken Argetuese, Vajtuese Dhe Tallava Ne Ferizaj Agron Ahmeti Njifet Me Emrin "YLLI I TALLAVAS". Në vitin 2011, Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva publikojnë albumin "Erdhen Keret". Në vitin 2013, Agron Ahmeti publikon albumin "Dil Te Kroni Couco"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Dil Te Kroni Couco (2013)

Erdhen Keret (2011)

Hajde Luje Vallen


» Add A Song »


Related Artists:

Meti Maloku

Driton Sopa

Toni

Liberian Selimi

Dardan Aliu

Monny

Hysni Zeqiri

Papushi

Acidi

Rascom


Tags: Agron Ahmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018