A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Sylejmani

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Ferizaj 
BIOGRAFIA: Agron Sylejmani is a popular singer of Modern Traditional music. Agron Sylejmani-Gonni eshte i lindur ne Ferizaj dhe rritur ne fshatin Brod deri ne moshen e pubertetit dhe pastaj Gonni udhtoi me prind dhe vllaun e tij per ne gurbet dhe ca vite jeton ne Zvicer. Kengen e ka dashur qysh se ne fëmijeri dhe kengen e pare qe kam filluar në fëmijeri te kendoje eshte e pa harruar kenga, niset trimi per gurbet dhe ashtu kam vazhduar me kengen "Nixhare nixhare", "Ja habibe" etj. Kohe pas kohe kam vazhduar keshtu neper m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Ec Me Kohën (2016)

Po Vije Qika, Po Vine Gra (2015)

Live 2014 (2014)

Aferdita (2013)

Ndash Dujem, Ndash Mos Me Duj


» Add A Song »

Dashuri Dashuri
Esmerallda
Ne Dasmen Tende
Kalle Sonte
Bashk Përgjithmon


Related Artists:

Fatmir Hoxha

Durim Malaj

Hysni Klinaku

Brahim Qetaj

Gentian Gojani

Gramos Simnica

Valon Biba

Ylber Ajrizaj

Berat Demiri

Afrim Idrizi


Tags: Agron Sylejmani, Goni, Gonni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018