A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Sylejmani

Tags: Agron Sylejmani, Goni, Gonni

Origin: Ferizaj   
Agron Sylejmani is a popular singer. Agron Sylejmani-Gonni eshte i lindur ne Ferizaj dhe rritur ne fshatin Brod deri ne moshen e pubertetit dhe pastaj Gonni udhtoi me prind dhe vllaun e tij per ne gurbet dhe ca vite jeton ne Zvicer. Kengen e ka dashur qysh se ne fëmijeri dhe kengen e pare qe kam filluar në fëmijeri te kendoje eshte e pa harruar kenga, niset trimi per gurbet dhe ashtu kam vazhduar me kengen "Nixhare nixhare", "Ja habibe" etj. Kohe pas kohe kam vazhduar keshtu neper m...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  5

Ec Me Kohën (2016)

Po Vije Qika, Po Vine Gra (2015)

Live 2014 (2014)

Aferdita (2013)

Ndash Dujem, Ndash Mos Me Duj


» Add A Song »


Ne Dasmen Tende
Kalle Sonte
Bashk Përgjithmon
Dashuri Dashuri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018