A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Doçi

Dashuria ➡ L'amour

 Shqip ➡  Frengjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Dashuria

E ndryshove jetën time dhe vazhdove ti
Une jetoja me gënjeshtra dhe jetoja si një mrekulli
Aaa dy pika dashuriiiii kur mi jepje ti
Aaa une kisha gjithçkaaaa kur të kisha ty pran
Saa e dhimshe dukët jeta kur ske dashuriii
Je sëmur dhe ndihesh vetëm por nuk ke njeri
Syte shohin vetem urën eresir pa drite
Une jetoj me gjysëm jete tjetrën e ke ti
Në pasqyr shikoj vetën dhe shikoj tjetër njeri
koha ikën mbetën vetëm mbetëm vetëm pa asnjë motiv
Aaa dy pika dashuriii kur mi jepje ti
Aaa une kisha gjithçkaaaa kur të kisha ti pran

2x:
Sa e dhimshe dukët jeta kur ske dashuri je sëmur e ndihësh vetëm por nuk ke njeri
Syt shohin vetëm urën erësir pa drite
Une jetoj me gjysëm jete tjetrën e ke ti

Une jetoj me gjysëm jete, tjetrën e ke ti...


L'amour

Tu as changé ma vie, et tu as continué
J'ai vécu avec des mensonges et vécu comme un miracle
deux points d'amour quand tu me les a donné
J'avais tout quand je t'avais au près de moi
Aussi triste à l'air la vie quand il n'y a pas d'amour
Tu es malade et tu te sens seul, et il n'y a personne
Les yeux ne voient que l'obscurité sans pont lumière
Je vis avec une demi-vie et tu as l'autre
Dans le miroir je me regarde, et je vois une autre personne
le temps passe et je reste seule, et je reste seule sans aucun motif
deux points d'amour quand tu me les a donné
J'avais tout quand je t'avais au près de moi

2x:
Aussi triste à l'air la vie quand il n'y a pas d'amour
Tu es malade et tu te sens seul, et il n'y a personne
Les yeux ne voient que l'obscurité sans pont lumière
Je vis avec une demi-vie et tu as l'autre

Je vis avec une demi-vie et tu as l'autre...

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018