A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Doçi

Ndjese ➡ Pardon

 Shqip ➡  Frengjisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »


Ndjese

Kur prej meje u ndave
Ne sa dyer ke trokit
Kujt i ke buzeqesh
Kur un jam merzit.
Ke provu me fshi
Me puthje te rreme
Nje dashni qe une
Ta kam fal prej zemres
E sot, me lot
Po betohesh ne Zot
Po thu, se veq mu
M'dashuron n'ket bote.

Ref/ 2x
Ndjes, je me vones
Dashni s'meriton
Zemra e pabes.

N'kohen ma t'veshtir
Ti ma mbylle deren
Zemres qe tka dasht
Nuk ja dite vleren.
Ke provu me fshi
Me puthje te rreme
Nje dashni qe une
Ta kam fal prej zemres
E sot, me lot
Po betohesh ne Zot
Po thu, se veq mu
M'dashuron n'ket bote.

Ref/ 2x
Ndjes, je me vones
Dashni s'meriton
Zemra e pabes.


Pardon

Quand tu t'es séparé de moi,
À combien de portes as-tu frappé
À qui as-tu souri
Quand j'avais de la peine
Tu as essayé d'effacé
Avec de faux baisers
Un amour qui moi
De mon cœur te l'ai offert
Et aujourd'hui, avec des larmes
Tu jures à Dieu
Tu dis, qu'il n'y a que moi
Que tu aimes sur terre.

REF/2x:
Pardon, tu es en retard
Tu ne mérites pas d'amour
Cœur de traitre


Dans les moments les plus difficiles
Tu m'as fermé la porte
Au cœur qui t'as aimé
Tu n'as pas reconnu sa valeur
Tu as essayé d'effacé
Avec de faux baisers
Un amour qui moi
De mon cœur te l'ai offert
Et aujourd'hui, avec des larmes
Tu jures à Dieu
Tu dis, qu'il n'y a que moi
Que tu aimes sur terre.

REF/2x:
Pardon, tu es en retard
Tu ne mérites pas d'amour
Cœur de traitre

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018