A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aida Doçi - Ishte Nat E Fundit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Comments

(0)

26/11/2015

2015-11-26T23:00:26

Song from the album:

"Live 2015"


Ishte nat e fundit qe dola me ty
zemra qe te deshti
pernjeher u thy
para teje zot nuk dua te me te qaj
edhe pse syt i kam plot vaj
buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaaaa ti ke qen dhe gjithmon ke mbet
dashuria e sinqert

Edhe pse me ike dhe pran teje sjam
un ket ta kam falur inatin sta kam
pse nuk mundem kurr qe dicka tet bej keq
sjam si ti dhe ket mere vesh
buzet qe me digjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaaaaaaa ti ke qen dhe gjithmonke mbet
dashuria e sinqert
buzet qe mdigjen sikur prush
perveq teje si puth kush
aaaa ti ke qen
dhe gjithmon ke mbet dashuria
e sinqert...


more...
lyrics.al © 2007 - 2018