A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aida Doçi - Dashurova Syt E Bukur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Comments

(0)

28/11/2015

2015-11-28T18:28:11

(2x)
Dashurova sytë e bukur
sytë e djallëzisë
me shkaterrove me helmove moj
ma more rininë

(2x)
Pra ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe therrisje si e marrë moj
hajde hajde

(2x)
Ne pijtore une jam ulur
dhe po pija vetëmm
dhe pa ty moj po mendoja moj
si ta kaloj jeten

(2x)
Pra ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe therrisje si e marrë moj
hajde hajde


more...
lyrics.al © 2007 - 2018