A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aida Doçi - Nje Pike Loti


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Live 2015"


Ti me je si nje pik loti
Engjell nate kush te solli
Ne dhimbjen time ti u trete
Je nje yll qe fle ne dete
Enderr ti mbete

Cdo mengjes kur diellin shoh
Dua shpirtin te ma ngroh
Ti e vrave enderren time
flak i dhe zemres time
Jeta ime ne vark qe mbytet thell ne zmeren tende zhytet aaaa
Jeta ime ne vark qe mbytet thell ne zemren tende zhytet

Ti me je si nje pik loti
Engjell nate kush te solli
Ne dhimbjen time ti u trete
Je nje yll qe fle ne dete
Enderr ti mbete. /2

Me mungon si nates hena
Qaj vetem me dhemb zemra /2
Sa me larg qe je nga une zdi pse aq me shum te due aaa
Sa me larg qe je nga une zdu pse aq me shum te due

Ti me je si nje pik loti
Engjell nate kush te solli
Ne dhimbjen time ti u trete
Je nje yll qe fle ne dete
Enderr ti mbete /2


Lyrics submited by No Namee-Cards (1)

2017-12-20 09:43:57
Ti e vrave enderren time
flak i dhe zemres time
Jeta ime ne vark qe mbytet
thell ne zmeren tende zhytet

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018