lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Live Video


Aida Doçi - Dashuria


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  6


E ndryshove jeten time dhe vazhdove ti
Une jetoja me genjeshtra dhe jetoja si nje mrekulli
Aaa dy pika dashurie iiii kur mi jepje ti
Aaa une kisha gjithcka aaa kur te kisha ty pran
Saa e dhimshe duket jeta kur ske dashuri
Je semur dhe ndihesh vetem por nuk ke njeri
Syte shohi vetem uren eresir pa drite
Une jetoj me gjysem jete tjetren e ke ti
Ne pasqyr shikoj veten dhe shikoi tjetr njeri
koha iken mbeten vetem mbetem vetem pa asnje motiv
Aaa dy pika dashurie iii kur mi jepje ti
Aaa une kisha gjithcka aaa kur te kisha ti pran
Sa e dhimshe duket jeta kur ske dashuri je semur e ndihesh vetm por nuk ke njeri
Syt te shohin vetem uren eresir pa drite
Une jetoj me gjysem jete tjetren e ke ti :X2


Loading...Kalendari
01/03/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Capital T
Capital T
26 vjeç
Justin Bieber
Justin Bieber
23 vjeç
Xeni (Shkelzen Jetishi)
Xeni (Shkelzen Jetishi)
53 vjeç
Xhevahir Spahiu
Xhevahir Spahiu
72 vjeç
Alisia
Alisia
34 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Taylor Swift

  Beyonce

  Katy Perry

  Rachel Platten

Vote