A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aida Doçi - Do Ta Thej Gitaren


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  13

09/04/2016

2016-04-09T19:55:38

(X2)
Ti pse i harrove
kenget qe ti kendova
letrat qe ti shkrova
vjershat qe ti lexova


Do ta thej gitaren qe kurr mos t'kendoj
do ti qkyej letrat qe mos ti lexoj
(X2)
besa o besa ku lae besen qe me dhe
sa shpejt e harrove puthjen e pare

(X2)
Ter jeten time per ty kam kenduar
gjitha kenget e mija
ty ti kam kushtuar

Do ta thej gitaren qe kurr mos t'kendoj
do ti qkyej letrat qe mos ti lexoj
(X2)
besa o besa ku lae besen qe me dhe
sa shpejt e harrove puthjen e pare


Lyrics submited by Natra
more...
lyrics.al © 2007 - 2018