A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aida Doçi - Hajde Na Ta Kallim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/08/2016

2016-08-04T19:54:55

Song from the album:

"Kenge Dasmash 2016"

Song from the album:

"Live 2016"It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Na Ta Kallim" sung by Aida Doçi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Aida Doçi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Avdyl Mziu. We wish that's the lyrics you are looking for:

Hajde na ta kallim,
na ta kallim o,
o hajde na ta kallim,
na ta kallim oo.

Se nuset mat mira na i marrim o
se nuset ma te mira na i marrim oo.

Na se kallim me tym e me flakë eooo
na se kallim me tym e me flakë eoo
na e kallim me def me shuplak eoomore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018