A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aida Doçi - Pina Viski


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/08/2016

2016-08-04T19:54:59

Song from the album:

"Kenge Dasmash 2016"

Song from the album:

"Live 2016"


Qysh na koka oj nan moj ky gurbet
her i hidhur, e her si sherbet,
Kur po vjen o i lumi vikend
Atmosferen na e kallim krejt(x2)

Pina viski o me koka kolla,
po lujn valle o vajzat belholla
Me leviska armani dizellka,
Në Kosovo sante u kall atmosfera(x2)

Na shkoj jeta oj nan tuj punu
menzi presim në muzik me shku,
Kur vjen koha për me ardh në shpi,
Vimë me kerra nane të tipit ri. (x2)

Pina viski o me koka kolla,
po lujn valle o vajzat belholla
Me leviska armani dizellka
Në Kosovo sante u kall atmosfera. (x2)


Lyrics submited by Kidda R   noozGe
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018