A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aida Doçi - A Eshte E Mundur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/10/2017

2017-10-20T15:06:20

Music & Lyrics:

Fatmir Muja

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


Kaloi koha kur te njoha
ika une ike ti
disa njerez mbeten ne zemer
e disa veq histori

2X
kam besuu ne dashnin tone,
siq beson nje femi pa faj
per gabimin endeee qaj

A eshte e mundur, a eshte e mundur
mpaskan genjyer buzet qe i kam puthur

A eshte e mundur, po si eshte e mundur
mpaskan genjyer buzet qe i kam puthur

Kaloj dita kur te prita ne takim
me padurim
disa njerez mbeten ne shpirt
e disa veq kujtim

2X
kam besuu ne dashnin tone,
siq beson nje femi pa faj
per gabimin endeee qaj

2X
A eshte e mundur, a eshte e mundur
mpaskan genjyer buzet qe i kam puthur

A eshte e mundur, po si eshte e mundur
mpaskan genjyer buzet qe i kam puthur...


Lyrics submited by Nita Gergurie-Cards (1)

2017-10-26 04:49:43
Kaloi koha kur te njoha 
ika une ike ti 
disa njerez mbeten ne zemer 
e disa veq histori 

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018