A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Ramadani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Shtime 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Aida Ramadani is a popular singer of Folk Ballads music. Shkollimin fillor dhe te mesem e kreu ne vendlidnje ndersa tani Aida ndjek studimet ne drejtimin e Muzikologjise ne kolegjin AAB. Më datë 14 Tetor 2017, Aida Ramadani publikon videoklipin "A Të Vdes A Të Jetoj". Muzika e këngës u punua nga Granit Spahiu, teksti u shkrua nga Granit Spahiu....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fiorela Sahiti

Nita Bahtiri

Blertina Shabani

Adelina Jashari

Feime Salihu

Engjëllusha Salihu

Kallashi

Besiana Shkodra

Dona Janova

Nazmije Selimi


Tags: Aida Ramadani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018