A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ajshe Thaçi

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
Ajshe Thaçi is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Lindita Doda

Lika Prishka Burgjia

Entela Tabaku Sorman

Shqiponje Rama

Vlorë Zogaj Halitaj

Rovena Toska Koci

Kristiana Rajta

Megi Ethemi

Mimoza Berisha

Flaka Ramadani


Tags: Ajshe Thaçi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018